Українська
 • Ваш кошик порожній!

Бажання

Умови використання

Цей Договір є публічним договором – Договором публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару.

Цей Договір є угодою між інтернет-магазином «https://www.naturecare.com.ua» (надалі по тексту – «Продавець») і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприєм цем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі іменується "Покупець" (надалі – «Покупець»), що включає всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет – магазин).

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року, Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 року.

Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.


1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою ( відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззаперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину є факт оформлення замовлення у відповідності до п. 4 даного Договору та оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3. Публічна оферта також є прийнятою при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.


2. Терміни та визначення

2.1. «Інтернет – магазин» -сайт Продавця («https://www.naturecare.com.ua»), створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару та фотознімками, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним засобом продажу товару.

2.2. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.3. «Персональні дані» - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.


3. Предмет договору

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, в тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;
 • оформлення Покупцем замовлення за допомогою телефонних засобів зв’язку;
 • оформлення Покупцем замовлення за допомогою додатків для обміну тестовими повідомленнями (месенджерів);
 • оформлення Покупцем замовлення через соціальні мережі;
 • оплату замовлення Покупцем;
 • виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно здійснює вибір Товару в інтернет-магазині (https://www.naturecare.com.ua) та оформляє замовлення у будь-який спосіб: онлайн в інтернет-магазині; за допомогою телефонних засобів зв’язку за контактами, вказаними в інтернет-магазині; через додатки для обміну тестовими повідомленнями (месенджери) або соціальні мережі, рекомендованими Продавцем.


5. Вартість і порядок оплати товару

5.1. Повна вартість товару вказується на сторінках інтернет-магазину Продавця.

5.2. Ціни на Товари визначаються Продавцем та можуть бути змінені ним в залежності від кон'юнктури ринку. Після здійснення замовлення Продавцем ціна на Товар не підлягає зміні.

5.3. Покупець оплачує замовлення:

 • банківською платіжною картою через рекомендовані Продавцем платіжні сервіси: у разі вибору відповідного способу оплати;
 • готівкою (післяоплата або накладений платіж) при отриманні товару від компаній-партнерів, що здійснюють доставку;
 • готівкою при самовивозі;
 • безготівковим банківським переказом за виставленим Продавцем рахунку-фактури для оплати.

6. Доставка замовлення

6.1. Відвантаження товару Покупцю відбувається після надходження від Покупця 100% оплати, крім випадків здійснення оплати Товару на умовах післяоплати або накладеним платежем при отриманні Товару від компаній-партнерів, що здійснюють доставку;

6.2. Покупець отримує Товар, доставка та вартість доставки якого визначається на умовах, викладених в розділі доставки

6.3. При замовленні оптових партій, терміни і спосіб доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.


7. Порядок обміну та повернення товару.

7.1. На підставі Закону України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», товари належної якості не підлягає поверненню та обміну, якщо вони відносяться до переліку товарів зазначених у Постанові КМУ від 19 березня 1994 р. N 172 .

7.2. Покупець має право обміняти Товар (крім Товару, що відноситься до переліку товарів зазначених у Постанові КМУ від 19 березня 1994 р. N 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів») належної якості на аналогічний товар або зробити повернення коштів на підставі письмового звернення до Продавця або заявки, залишеної на сайті інтернет-магазину, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням.

Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін товару належної якості відбувається, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупевцеві разом з проданим товаром.

7.3. В разі придбання Товару неналежної якості обмін Товару на аналогічний Товар належної якості відбувається за рахунок Продавця.


8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

 • ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;
 • самостійно оформити замовлення у спосіб, визначений п.4.1 цього Договору;
 • своєчасно оплатити та отримати після оплати замовлення шляхом самовизову або у Перевізника на умовах цього Договору;
 • при отриманні товару шляхом самовивозу або у Перевізника впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник пункту самовивозу або Перевізника відповідно.

8.2. Інтернет - магазин зобов'язаний:

 • дотримуватися умов цього Договору;
 • передати Покупцю товар у відповідності з обраним зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього Договору;
 • інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

9. Відповідальність сторін

9.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

9.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

9.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п’яти календарних днів за допомогою електронної пошти або телефонного дзвінка повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

9.4. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь – яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.


10. Інші умови

10.1. Інтернет – магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті

10.2. Інтернет – магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

10.3. Інтернет – магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем щодо своїх персональних даних при оформленні замовлення.

10.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет – магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі – продажу (публічної оферти Інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажу між Продавцем і Покупцем.

10.5. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет - магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет – магазину (відправлення повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і ін.).

10.6. При реєстрації на сайті «https://www.naturecare.com.ua» (заповнення реєстраційної анкети), оформлення замовлення або підпискою на розсилку Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Продавця з наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком), за допомогою додатків для обміну текстовими повідомленнями (месенджери) та через соціальні мережі рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність магазину. Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

10.7. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Покупателя про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Продавець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

10.8. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, надіславши електронного листа про відмову отримання рекламних матеріалів, а також шляхом відписки від розсилки через меню в особистому кабінеті або в листі розсилки.


11. Термін дії цього договору

11.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині («https://www.naturecare.com.ua») і діє до виконання всіх умов договору.

Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.